Neden Web Sitesi?

Eğer bir işletmeniz var ve daha fazla insana ulaşma çabası içerisinde iseniz ürünlerinizi ve hizmetlerinizi internette pazarlamak için bir web siteye ihtiyacınız var demektir. Web site potansiyel müşterileriniz ile iletişim kurma aracınızdır. Bir web sitesi hedef kitlenizi ulaşmak için kullanabileceğiniz en kolay ve etkili yoldur. En cazip reklam yöntemidir. En önemlisi de günümüz firmaları için en önemli ihtiyaçtır.

Diğer reklam alanlarına yapacağınız harcamaların  çok daha azı bir maliyetle web sitesi yaptırarak milyonlara ulaşabilirsiniz. Sektörünüz, ürünleriniz ve hizmetleriniz ile ilgili arama motorlarında yapılan aramalarda firmanızın görünürlüğü arttıkça zaman ve kar artışı sağlayabilirsiniz. Şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi, referanslarınızı fotoğraf, video gibi materyallerle destekleyerek sitenizi ziyaret eden müşterilerinize hakkınızda detaylı bilgi verebilirsiniz.

Neden Magnesia Web?

Ürünlerinizi, hizmetlerinizi, referanslarınızı ve işletmeniz hakkındaki bilgilerinizi sergileyeceğiniz web sitesi sizin online vitrininizdir. Ve müşteriyi dükkanın içine sokmak için vitrininizin ne kadar cazip ve etkileyici göründüğü en önemli unsurdur. Biz Magnesia Web olarak işletmenizi adına, imajına ve sektörünüze uygun, yaratıcı ve göz alıcı tasarımlar ile Manisa’da web tasarım alanında hizmet veriyoruz. Onine vitrininizi en şık şekilde dekore ediyoruz. Ayrıca sitenizi ziyaret eden müşterilerin aradıklarını en kolay şekilde bulması için kullanıcı dostu tasarımlar tercih ediyoruz. Arama motorlarında varlığınızı en iyi şekilde göstermeniz için sitenizin SEO uyuuna dikkat ediyor ve 100 TL değerinde SEO çalışmasını hediye olarak size sunuyoruz. Eğer firmanızın logosu yok ise ya da yenilik istiyorsanız sizin için ücretsiz 3 farklı logo tasarlayarak istediğinizi seçmenize imkan tanıyoruz.

Tüm bunlara ek olarak siteniz için gerekli olan alan adı ve barındırma hizmetlerini firmamıza ait Magnesia Host ile sağlıyoruz. En üst seviyede güvenlik ve yedekleme teknolojilerine sahip veri merkezimizde barındırIlan sitenizin güvenliği için var gücümüzle çalışıyoruz.

Binlerce liralık masraflari katlanmaden en profesyonel tasarım ve destek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Manisa’da web tasarımın yeni yüzü Magnesia Web ile tanışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir