Magnesia Web Teknik Destek Şartnamesi

Bizden aldığınız hizmet ve ürünlere dair teknik sorun ya da sorularınızı bize iletmeniz için müşteri panelimizde size özel bir kullanıcı hesabı oluşturulur. Size verilen kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra ilgili departmanımıza taleplerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz.

Ayrıca panel üzerinden hesabınıza giriş yaparak bizden almış olduğunuz ürün ya da hizmet ile ilgili bizimle iletişime geçip talep de bulunabilecek sorumlu kişiler de atayabilirsiniz.

Destek taleplerinizi telefon ile arayıp iletmeniz durumunda operatörümüz sizden panel üzerinden yazılı olarak da bildirim göndermenizi isteyecektir.

Destek Sistemimiz Konusunda Sık Sorulanlar

Bunun pek çok sebebi var.

  1. Firmamızın kurumsal numarası santral sistemi üzerine kuruludur ve siz bizi aradığınızda o an en müsait olan operatör telefonunuza cevap vermektedir. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren ekip arkadaşlarımız her müşterimizi şahsen tanımadıkları için o anda telefonda görüştükleri kişinin projenin gerçek sahibi mi yoksa kötü amaçlı bir başkası mı olduklarını ayırt edememektedirler. Bu yüzden projenizin güvenliği açısından taleplerinizi yazılı olarak size özel hesabınızdan göndermeniz en sağlıklı olandır.
  2. Telefon görüşmeleri sırasında destek taleplerinizi tam manası ile anlamamız ve gereken çözümleri sunmamız yazılı bildirimlerinize nazaran daha zordur.
  3. Özellikle birden fazla kişinin yönetiminde olan projelerde kullanıcıların birbiriyle gerekli koordinasyonu kurmadan bireysel olarak yaptığı taleplerin olumsuz sonuçlarının firmamıza yansıtılması istenmemektedir.
  4. Destek taleplerine dair her türlü anlaşmazlıklarda hem sizin hem de firmamızın haklarının korunması ve çözüme ivedilikle ulaşılması için geçmişe dönük incelenebilecek yazılı ve görsel dokümanların bulunması önem taşır.

Müşteri panelimiz arayıcılığı ile

  • Destek talebi oluşturabilir ve ilgili departmana (Satış Öncesi, Muhasebe, Teknik Destek) gönderebilirsiniz.
  • Yeni hizmet ya da ürün talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Projenizin yönetimi için sorumlu kişiler atayabilir ve onların yetkilerini düzenleyebilirsiniz.
  • Bilgi merkezimizde yer alan paylaşımlarımızı inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.
  • Sunucu/Ağ durumunu inceleyebilirsiniz.

Birlikte çalışma şansı bulamadığımız ve herhangi bir sözleşmeyi karşılıklı olarak imzalamadığımız birey ya da kurumlar satış öncesi destek için İletişim ve Proje Planlayıcı sayfalarımızı kullanabilir ya da telefon ile iletişime geçebilirler.

Anlık talep yoğunluğuna ve talebiniz için gereken iş yüküne göre değişmekle birlikte çalışma saatlerimiz içerisinde ortalama 1 saat gibi bir sürede talebinize yanıt verilir.