Web tasarım fiyatlarınızdan bahsedebilir misiniz ?

Bu konuda sabit bir rakam vermek mümkün değil elbette ancak söylemeliyiz ki binlerce lirayı bulan paralar talep etmiyoruz. Verdiğimiz hizmetin piyasada en düşük fiyatta olduğunu garanti ediyoruz.

Tasarımlar arasında özelliklerine göre gruplandırma var mı ?

Herhangi bir gruplandırma yok. Elimizde bulunan her tasarım modern ve son internet teknolojilerine sahip dinamik, estetik tasarımlardır. Ayrıca özel tasarımlar haricinde fiyatlandırmada da herhangi bir kategorilendirmemiz bulunmamaktadır.

Web tasarımlara alan adı ve barındırma dahil mi ?

Elbette dahil. Dilediğiniz alan adını sizin için tescil ediyoruz. Ayrıca yine kendimize ait barındırma firmamız arayıcılığı ile size en uygun barındırma hizmetini de sunuyoruz. Eğer elinizde alan adı ve barındırma hizmeti varsa ve sadece site kurulumunu bizden istiyorsanız bu durumda fiyatta indirime gidiyoruz.

Wordpress, Opencart gibi içerik yönetim sistemlerini tasarımlarda kullanmanız mümkün mü ?

Evet mümkün. Hatta bu tarz çalışmalar en sevdiklerimiz diyebiliriz. Çünkü tüm dünyada kabul gören içerik yönetim sistemleri ile çalışmak bizim için olduğu kadar site kullanıcıları içinde işleri kolay hale getiriyor.

Sitemde kullanmak istediğim bir premium tema var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Elbette. Temanın kurulumu, tamamı ile Türkçeleştirilmesi, gerekli eklentilerin yüklenmesi ve özelleştirmelerin yapılması da verdiğimiz hizmetlerdendir.

SEO gerçekten gerekli mi ?

İnternet sitenizi bir mağaza olarak düşünecek olursak yayınladığınız tüm içerikler sizin ürünlerinizdir. İyi ürünlere sahip olmak sizin kazanç sağlamanız için her zaman artı değerdir ancak bu ürünlerinizin en verimli şekilde tanıtılması da bir başka olumlu etkendir. Bunun için de seo devreye girer.

SEO çalışmalarınızda sonucu ne zaman alırız ?

Bu bizden talep ettiğiniz pakete, rekabet durumuna ve sitenizin seo uyumuna göre farklılık gösterir. Ama zamana yayılarak yapılan seo çalışmaları sitenizin ilerleyişindeki devamlılık açısından her zaman ilk tercihimizdir. Ayrıca tüm seo işlemleri süresince size periyodik olarak rapor vermekteyiz.

SEO çalışmalarında yasal olmayan çalışma şekilleriniz var mı ?

Hayır. Siyah şapka tabiri de kullanılan bu tarz çalışmalar ilk başlarda sitenize yararlı gibi gözükebilir. Ancak arama motorları tarafından fark edildiğinde ise sitenizin aramalarda tamamı ile göz ardı edilmesine sebebiyet verebilir. Bu da hem sizin hem de bizim prestijimiz açısından hoş bir durum olmayacaktır. O yüzden bu tarz çalışmalar tarafımızdan yapılmamaktadır.

SEO çalışmalarını sadece siz mi yapıyorsunuz yoksa birlikte çalıştığınız bireyler/firmalar var mı ?

Evet bu konuda fikir alışverişi yaptığımız ve birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız var. Bu tarz işbirlikleri her zaman sizlerin yararına olmaktadır. Ancak çözüm ortaklarımız bireyler değil bu konuda oldukça deneyimli firmalardır.

Web tasarım ve kurumsal kimlik çalışmasını birlikte yaptırmak istiyorum. Bu durumda fiyatta yardımcı olabilir misiniz ?

Evet böyle bir kampanyamız var. %25’e varan indirimin keyfini çıkarın 🙂

Firmamızın halihazırda bir logosu var. Kurumsal kimlik çalışmalarınızda bu logoyu kullanabilir misiniz ?

Tabi ki de kullanabiliriz. Logonuzu bize gönderin, biz de üzerinden çalışarak sizin için bir örnek oluşturalım. Eğer onaylarsanız firmanız için eksiksiz bir kurumsal kimlik çalışması yapalım.

Kurumsal kimlik çalışması yaptırmak istiyorum ancak çalışmaya eklemek istediğim materyaller var. Bu mümkün mü ?

Elbette mümkün. Kurumsal kimlik çalışmanıza dahil etmek istediğiniz ürünü bize bildirin, biz de bu konuda neler yapabiliriz bakalım. Ayrıca istemediğiniz ürünleri de çalışmalardan çıkarmanız mümkün.

Kurumsal kimlik çalışmalarında ürün adedi arttıkça indirime gidiyor musunuz ?

Evet. Bize istediğiniz ürün ve adetlerini söyleyin. Sizin için daha uygun teklifler yapmaya hazırız.

Host ve domainlerde sık sık yaptığınız kampanyalar var ve fiyatlar oldukça ucuz. Bunun sebebi nedir ?

Sebebi basit aslında. Biz host – domain satışından yüksek karlar elde etme peşinde değiliz. Amacımız müşterilerimizin barındırma ve tasarım hizmetlerini tek bir elden alması ve böylelikle en ufak bir olumsuzlukta tek bir firma ile iletişim kurarak çözüme olabildiğince hızlı varabilmesidir.

Host/domain almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Bize ait olan www.magnesiahost.com‘a girerek satın alabilirsiniz. Ödemelerinizde kredi kartınızı kullanmanız mümkün.

Host/domain satın aldım. ''Bekleyen ödeme'' yazıyor. Sebebi nedir?

Bu çoğunlukla bankaların sanal poslarındaki yoğunluktan kaynaklı bir bildirimdir ancak alışverişinizde herhangi bir sorun yoktur. Böyle bir durumda en fazla bir saatlik bir müddet sonunda almış olduğunuz host/domain hizmeti kullanıcı panelinizde aktif olacaktır.


Akılnıza takılan başka bir soru mu var? Bize sormaktan çekinmeyin!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (Telefon ile bilgi almak istiyorsanız lütfen numaranızı yazın)

Konu (gerekli)

İletiniz

Magnesia Web İle Projenizi Hayata Geçirin!

Magnesia Web firmanıza özel web siteleri tasarlar, markanızını online dünyada duyurmak ve yeni pazarlara açılmasına yardımcı olmak için gereken reklamları ve arama motoru optimizasyonlarını organize eder. Marka imajınızı arttırmanız için size özel fotoğraf, video ve metinler hazırlar.

Teklif ya da bilgi alın 0850 840 48 72