Magnesia Web sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün kendine yenilemeye, hizmet portföyünü geliştirmeye ve bu bağlamda sektörün önemli oyuncularıyla işbirliği yapmaya devam ediyor. Günümüzde içerik üretimi denince akla gelen ilk firmalardan biri olan, HepsiBurada.com, Yemek Sepeti, Algida, FLO, Pınar, Penti, CarrefourSA gibi dev firmaların içeriklerini hazırlama sorumluluğunu üstlenen İçerik Bulutu ile iş ortaklığına başladığımızı duyurmaktan mutluluk duyarız.

Bu işbirliği ile birlikte hedefimiz web siteleriniz, sosyal medyadaki hesaplarınız, reklam kampanyalarınız kısacası içeriğe ihtiyaç duyduğunuz her konu için size profesyonel hizmet verebilmektir. Blog içeriği, web sitesi içeriği, ürün açıklamaları, sosyal medya hesaplarınız için paylaşım metinleri, basın bültenleri, meta açıklamalar, listeler kısacası içerik paylaşmanız gereken her yerde özgün, profesyonel, ilgi çekici ve anlaşılır metinler için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sizi, hizmetinizi ya da ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtacak metinler kullanmak her zaman için rakiplerinizin önüne geçmenizde yardımcınız olacaktır. İyi bir içeriğe sahip reklam kampanyası ile kazancınız katbekat arttırabilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanmak için içerik üretilmesini istediğiniz konuya dair talepte bulunmanız yeterli.

Saygılarımızla.