Her zaman dediğimiz gibi “İşinizi büyütmek için en uygun yer internettir.” Makul bütçelerle potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, onlara ürün ve hizmetlerinizi 7/24/365  tanıtabilir ve onlarla çok kolay bir şekilde iletişime geçip dönüşüm oranlarınızı arttırabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu kısa ama öz açıklama sizi cezbediyor ve firmanız için bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç husus var.

  • Web Sitenize Gelecek Ziyaretçilerin Beğenisi Sizin Beğenilerinizden Daima Üstündür.

Açık ve net bir şekilde söyleyebiliriz ki her ne kadar ev sahibi siz olsanız da evinize gelecek olanların dekorasyon konusundaki fikirleri daha önemlidir. Web sitesi sizin online vitrininiz, internet alemindeki yuvanızdır. Hatta çoğu işletme internetin gücünü keşfederek web sitelerine reel hayattaki işyerlerinden daha fazla önem göstermeye başlamışlardır. Bunu yaparken de kullanıcı deneyimini her zaman göz önünde bulundurmuşlardır. Siz de mutlaka buna önem verin. Amacınız her zaman için sitenize gelen ziyaretçinin sorusuna olabildiğince hızlı çözüm üretmek olsun. Web sitenizin de bu doğrultuda tasarlanmasına özen gösterin.

  • Web  Sitenizin Mobil Uyumlu Olmasına Mutlaka Dikkat Edin.

Günümüzde mobil cihazlardan internete bağlananların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Eğer web siteniz mobil uyumlu bir tasarıma sahip değilse mobil cihazlarından sitenizi ziyaret edenlerin büyük çoğunluğu saniyeler içerisinde sitenizden terk edecektir. Bu sorunla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız hizmet alacağınız web ajansının bu konudaki uygulamalarını mutlaka sorun.

  • Web Sitenizin SEO Uyumlu Olmasına Dikkat Edin.

Web sitenizde dünyanın en harika ürünü ya da hizmeti de olsa sitenize ziyaretçi gelmiyorsa hiçbir işe yaramaz. Web sitenize ziyaretçi gelmesi için en önemli dinamiklerden birisi SEO(Search Engine Optimization), Türkçe manası ile Arama Motoru Optimizasyonudur. Arama Motoru Optimizasyonun yüzlerce ayağı vardır. Web sitenizi yaptırdığınız firmanın en azından temel SEO yapılandırmasını yaptığından emin olun.

  • İçerik Sizin En Önemli Ürününüzdür.

Web siteniz güzel bir tasarıma, güçlü bir dinamik altyapı ve içerik yönetim sistemine sahip, mobil ve SEO uyumlu kısacası bir web sitesinde olması gereken herşeye sahip. Peki ya içerik? Orjinal içerik, lisanslı hatta mümkünse sizin için hazırlanmış görseller, sizi rakiplerinizden farklı kılmada önemli rol oynayacak tanıtım videoları ile web sitenize hayat vermelisiniz. Mümkünse tüm bu çalışmalar içinde uygun bir bütçe ayırarak profesyonel hizmet alın.

En önemlisi tüm bu yukarıda saydığımız maddeleri sizin için eksiksiz hayata geçirebilecek bir web tasarım ajansı seçin. Bu bağlamda Magnesia Web olarak firmanıza ve sektörünüze özgü tasarımlar üreterek işe başlıyoruz. Tasarım onayı alındıktan sonra kendi ürünümüz olan Magnesia Web CMS ile sitenizi dinamik hale getirecek ve istediğiniz an içeriklerinizi güncelleyebileceğiniz içerik yönetim sistemimizi entegre ediyoruz. Tasarım ve yazılımızın sorunsuz çalıştığını test ettikten sonra dilerseniz firmanızın ve ürünlerinizin profesyonel şekilde fotoğraflanması ve size özel tanıtım filmlerinin çekilmesi işlemini de üstleniyoruz. Ayrıca orjinal içerik üretimi konusunda da hizmetler sunuyoruz. Kısacası size tek elden ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyor ve ücretsiz teknik destek sistemimiz ile sürekli yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz ya da çalışma sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayın.

Fiyat teklifi almak için ise buraya tıklamanız yeterli.

Saygılarımızla.