WEB TASARIM

Bulunduğunuz sektöre ve marka imajınıza en uygun tasarımları en makul fiyatlar ile dijital dünyaya taşıyoruz. Tamamı ile son teknolojilere hakim, modern, estetik ve profesyonel web tasarımları ile hizmetinizdeyiz. Mobil cihazlarda sorunsuz çalışan, arama motorlarına uygun, kullanıcı dostu dinamik web tasarımlar ile online vitrininizi gelin birlikte oluşturalım.Detaylar »

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

Firmanızın duruşunu ve başarısını temsil eden, kalite ve güven çağrışımı yapan kurumsal kimlik çalışmalarımız ile markalaşma yolunda daha hızlı ilerlemenizi sağlayalım. Size özel logo, zarf, antetli kağıt, kartvizit, dosya, bloknot, muhasebe dökümanları, sertifika, sticker, broşür ve dahası…Detaylar »

MOBİL UYGULAMA

Müşterilerinize vereceğiniz bilgileri ve desteği mobil uygulama üzerinden sağlayarak fark yaratabilirsiniz. Bu kapsamda hizmete sunulacak mobil uygulamanızın projelendirilmesi, tasarlanması, gerekli analizlerin sağlanması ve uygulama mağazalarında yayınlanması sürecini tamamı ile yönetiyoruz.Detaylar »

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Var olan web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilmesi için öncelikle sitenizi analiz ederek seo uyumlu hale getiriyor ve sonrasında doğru planlama ve zamanlama ile doğru çözümü bularak sonuca ulaşıyoruz. Tüm bu süreç boyunca size sunduğumuz periyodik raporlar ile sitenizin ilerleyişinden haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Detaylar »

İNTERNET REKLAMCILIĞI

Hedef kitle ve bölge tercihinize göre minimum maliyetlerle en verimli geri dönüşleri alacağınız internet kampanyaları hazırlıyoruz. Reklamınıza dair her türlü analiz yapılmakta ve reklam için gerekli olan materyaller tarafımızca hazırlanmaktadır. Yine tüm bu evreler süresince tarafınızla bilgi alışverişi yapılmaktadır.Detaylar »

TOPLU SMS/EMAİL

Müşterilerinize önemli gelişmeler, kampanyalar ve dilediğiniz diğer konularda bilgi vermek isterseniz bunun için gerekli olan toplu sms ve email hizmetini size sunuyoruz. Ayrıca talep etmeniz durumunda Magnesia CMS ile güçlendirilen web sitenizin yönetim paneline entegresini sağlıyoruz.Detaylar »

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Ürün ya da hizmetlerinizi online dünyada satışa çıkarmak için gerekli tüm alt yapıyı hazırlıyor ve size satışa hazır bir e-ticaret sitesi sunuyoruz. Eksiksiz ve online satış için gerekli tüm entegrasyonları barındıran e-ticaret paketlerimiz ile 7/24 satış yapan bir e-ticaret siteniz olsun. Ücretsiz teknik destek hizmetimiz ile de verimliliğinizi arttıralım.Detaylar »

HOSTİNG VE DOMAİN

Alan adı, barındırma, özel sunucu, gözetimli sunucular, SSL sertifikası, website oluşturucu, iş ve girişim epostaları ve daha birçok hizmet tarafımızca verilmektedir. 7/24 kontrol edilen, güvenilir sunucularımız ve en düşük fiyat garantimiz ile hizmet vermekteyiz.Detaylar »

BASKI HİZMETLERİ

Kartvizit, el ilanı, broşür, afiş sticker, magnet, branda baskı, dosya ve zarf çeşitleri, antetli kağıt, reklam panosu, amerikan servis, defter, katalog, bloknot, takvim ve diğer ürünleri sizler için tasarlamak ile kalmıyor en uygun fiyatlar ile en kaliteli şekilde baskı uygulamasını da sağlıyoruz.Detaylar »

Magnesia Web İle Projenizi Hayata Geçirin!

Magnesia Web firmanıza özel web siteleri tasarlar, markanızını online dünyada duyurmak ve yeni pazarlara açılmasına yardımcı olmak için gereken reklamları ve arama motoru optimizasyonlarını organize eder. Marka imajınızı arttırmanız için size özel fotoğraf, video ve metinler hazırlar.

Teklif ya da bilgi alın 0850 840 48 72