MAGNESİA WEB

Magnesia Web olarak 2015 yılı itibariyle firmalara ve kamu kurumlarına profesyonel hizmet vermek amacıyla işe başladık. Tamamı ile müşteri odaklı çalışmayı kendimize ilke edinmiş olup, bunun devamlılığını sağlamak içinde içerisinde bulunduğumuz sektörün dinamiklerini ve son teknolojiyi yakından takip eder, hizmetlerimizi bu doğrultuda şekillendirip size sunarız.

Manisa’da web tasarıma yeni bir soluk getirmek için çıktığımız bu yolda sektörün ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerimizin üretimlerinin daha verimli olması için gerekli olan stratejik planlamayı yapmak ve bu planlamayı en makul şekilde dijital ortama taşımak öncelikli hedefimizdir. Ekonomik, etkileyici, hızlı ve sonuca odaklı fikirler üretir ve bu fikirleri ivedilikle gerçeğe dönüştürürüz. Başarıya ulaşmak ve müşterimizin pazar payını arttırmak için tüm ihtiyaçları tek bir adreste çözüme kavuştururuz.

ÖZELLİKLERİMİZ

Size ve işinize artı değer katmak için sahip olduğumuz belli ilkelerimiz var.

FAYDA YARATMAK

Siz müşterilerimiz için fayda ve kazanç sağlayan hızlı çözümler sunmak

AZAMİ DEĞER OLUŞTURMAK

Minimum maliyet ve sürede maksimum değeri beğeninize sunmak.

DEVAMLILIK

Kritik değere sahip hizmetleri devamlılık esasını göz önünde bulundurarak hayata geçirmek.

GÜÇ

Güçlü çözüm ortaklarımız sayesinde sizin de gücünüze güç katmak.

%100 MEMNUNİYET

Memnuniyetinizi sağlamak için taleplerinize tam ve kesin çözümler üretmek.

YARDIMCI OLMAK

Sürekli verdiğimiz teknik destek ile işlerinizi kolaylaştırmak .

HAKKIMIZDA NE DEDİLER?


Web tasarım hizmeti veren kişiler de her zaman bir marjinal görüntü var nedense. Ancak bu çocukların farkı hızları ve web sitemle ilgili ne istersem yapmaları.

Hasibe Firma Adı Gizli

Sadece 4 gün içerisinde siteyi yaptılar, gerekli fotoğrafları çektiler, ilk içerikleri girdiler ve bana nasıl kullanacağımı öğrettiler.Ne zaman yapamadığım bir şey olsa iş yerime kadar gelip destek oluyorlar.

Selim Uzay Akıllı Ev Sistemleri

Herşey dahil 750 TL dediklerinde kapı dışarı etmek istedim ama ertesi gün geri aradım kendilerini. Çünkü ufak bir araştırmayla gördüm ki piyasada 1000 TL altına bu işi yapan yok.

Demet

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Size en uygun hizmeti en profesyonel şekilde verebilmek için bulunduğumuz sektördeki güçlü firmalarla ile işbirliği içerisindeyiz.

Magnesia Web İle Projenizi Hayata Geçirin!

Magnesia Web firmanıza özel web siteleri tasarlar, markanızını online dünyada duyurmak ve yeni pazarlara açılmasına yardımcı olmak için gereken reklamları ve arama motoru optimizasyonlarını organize eder. Marka imajınızı arttırmanız için size özel fotoğraf, video ve metinler hazırlar.

Teklif ya da bilgi alın 0850 840 48 72